Vyberte stránku

Doplňky

Wine Therapy

Víno je oblíbeným nápojem pro mnohé lidi. Pokud hledáte způsob, jak oživit svůj večírek, raut, recepci, či jinou významnou událost,  zkuste naše vinařské casino. Tato hra je zábavná, soutěžní a je ideální pro všechny, kdo hledají nevšední zážitek s přesahem.

Jedná se o naši autorskou hru, při které se dozvíte spoustu zajímavostí o vůních a chutích vína, pěstování révy vinné a jejím zpracování.

Poptejte nás pro vaši akci.

poptávka

"

Řízené degustace

Rádi vám připravíme řízenou degustaci vína, při které ochutnáte zajímavá vína od různých vinařů z Moravy, Čech a Slovenska. Vína pečlivě vybíráme a každý jeden vzorek je jedinečný svou chůtí, či způsobem výroby, nebo pěstováním hroznů.

Jako bonus ochutnáte i naše vlastní vína.

Nedozvíte se od nás turistické pohádky, ale zábavnou formou erudované informace, které vás obohatí.

Objednejte si nás i vy.

e-shop

"

Nápojové hostesky

Připravili jsme pro vás jedinečnou formu nápojového cateringu. Chcete okouzlit hosty už při příchodu na vaši akci, nebo jim zpříjemnit průběh večera? Pak jsou zde připraveny naše nápojové hostesky. K dispozici máme několik stojanů a kostýmy ladíme na přání každého klienta. Do každého stojanu se vejde 100 sklenic, které můžeme naplnit jak běžnými perlivými nápoji, tak špičkovými sekty od tuzemských vinařů.

Poptejte nás!

poptávka

"

Nejen vínem je člověk živ…

U nás ve Starém vinohradu se nezabýváme jen pěstováním révy vinné a výrobou vína, ale také pěstováním ovoce a bylinek. Vyrábíme domácí marmelády, bylinkové směsi, kytice sušených bylinek, nebo připravujeme nejrůznější farmářské bedýnky. Jelikož nefungujeme na výnos, ale na kvalitu a hospodaření v souladu s přírodou, tak máme každý rok nabídku odlišnou v návaznosti na rozmary počasí a přírody. Pro aktuální nabídku nás sledujte na FB (Starý vinohrad), případně na našem e-shopu.

e-shop

"

Rádi vám připravíme balíčky na míru, nebo připravíme chutné, či voňavé dárečky s firemním logem. Pro aktuální možnosti nás neváhejte kontaktovat na 737 600 065.

Kontakt

Agentura Devět měsíců s.r.o.
Ondřej Bárta - jednatel
+420 737 600 065
info@devetmesicu.com
www.devetmesicu.com

DALŠÍ PROJEKTY

Starý vinohrad patří pod křídla rodinné firmy Agentura Devět měsíců s.r.o., která působí v celé řadě odvětví. Podívejte se k nám...

STARÝ VINOHRAD

Karlín na Moravě
Česká republika